Vídeňská 297/99
639 00 Brno, CZ
Po - Pá 7:00 - 15:30
So, Ne - zavřeno

Služby slévárny

IMT Foundry > Služby slévárny

VÝVOJ

Dokážeme vyvinout prototypy i za použití nestandardních a speciálních technologií. Ve spolupráci se zákazníkem jsme schopni díky pečlivé technické přípravě dodat jakýkoliv výrobek na míru.

TECHNOLOGIE

IMT foundry využívá nejnovější technologie a postupy. Nejčastěji se však zaměřujeme na:

  • Gravitační lití do CT směsí, bentonitu
  • Zajištění odstředivého lití

MODELY

Voskový model - Jaguár

S našimi modeláři připravujeme modely na základě výkresové dokumentace – disponujeme vlastními modely (např. tyče, pouzdra, příruby, roury atd.) a zajistíme vám i 3D tisk.

DALŠÍ SLUŽBY

Strojní opracování realizujeme podle výkresové dokumentace a požadavku zákazníka. V rámci povrchových úprav dodáváme eloxování, stříbření, niklování a další.

Kontrola jakosti
V IMT foundry zajišťujeme destrukční i tlakové zkoušky, měření elektrovodivosti, spektrální analýzu i chemické rozbory. Každý odlitek samozřejmě prochází výstupní kontrolou.

Tepelné zpracování
Provádíme kalení, normalizační žíhání nebo umělé stárnutí.

FOTOGALERIE

KVALITNÍ VYBAVENÍ
Vznikají u nás jedinečné produkty. Ať už prototypy nebo malosériové výrobky. To by nebylo možné bez zkušeného týmu a kvalitního vybavení na jednotlivých úsecích.

4 DŮVODY, PROČ S NÁMI SPOLUPRACOVAT

Přesvědčte se sami, že naše úspěchy stojí na pevných pilířích. Právě na ně se můžete vždy spolehnout.

PŘÍSTUP

Individuální přístup pro nás není klišé. Ať jste malý nebo velký zákazník, ať poptáváte jeden nebo tisíc kusů. Vždy vaši zakázku individuálně posoudíme a budeme se jí věnovat.

KVALITA

Kvalitní produkty – naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti. Pracujeme výhradně s prověřenými materiály přesného složení, proto od nás můžete čekat pouze špičkové výsledky.

RYCHLOST

Rychlost dodání je naší konkurenční výhodou. Plánujeme operativně a díky nadstandardně dobrým vztahům s dodavateli vám zhotovíme výsledné produkty v nejkratším možném termínu.

DOPRAVA

Rozvoz zakázek – máme k dispozici vlastní dopravu a smluvní dopravce. Díky tomu můžeme zaručit včasné a především bezpečné doručení produktů až k vám.